חיפוש

צילומי הריון בטבע

עודכן: 26 בפבר׳


אחת התקופות הכי זכורות למשפחה הינה תקופת ההריון. בשנים אלו המשפחה שעתידה להתרחב עוסקת בעבודה יומיומית על מנת להכין את עצמה ואת הסובב לה לתינוק העתיד להגיע לאוויר העולם. הדבר נכון עוד יותר במשפחות צעירות שזהו ילדם הראשון. בשל ההתרגשות הרבה, הורים רבים מבצעים תיעוד של הרגעים בהם האישה מתכוננת לקראת הלידה הקרבה. אחד המקומות לביצוע הנ"ל הינו קיום של צילומי הריון בטבע. הטבע על שלל גווניו יכול להציע לנו מספר אפשרויות מדהימות לשילוב היופי של האישה ההרה לצד הסביבה המקיפה אותה. לפיכך צילומי הריון בטבע נחשב לדבר נפוץ עבור אותן משפחות כאמור, לשם תיעוד והנצחת הרגעים המופלאים יחד עם הציפייה לתינוק שבדרך.

האם צילומי הריון בטבע יכולים להתקיים בכל מקום בו נרצה?


צילומי הריון בטבע

אחת השאלות שעולות תמיד בין הגורם המקצועי המצלם אל מול הלקוחות (אנחנו), הינה בדבר מיקום הצילומים. סביר להניח כאשר נבחר את המקום המיועד, שהרקע ותנאי מזג האוויר, הסביבה הקיימת – יתאימו על מנת לייצר תמונה מושלמת כפי שאנו מצפים. צילומי הריון בטבע יכולים להתבצע בשלל מקומות אך חשוב תמיד להיוועץ עם הסטודיו שלנו כדי לקבל החלטה מושכלת. למשל, צילומי הריון בים יכולים להיות רעיון מושלם, אך הדבר לא מתאים לכל אחת: ישנן בנות שירצו תמונות מחוף הים אך לא תוכלנה לעמוד במשך שעות בחום, או מתוך כל סיבה אחרת. בשל עניין זה התקשורת בינינו לבין הגורם המקצועי תהיה חשובה מאוד ותכנון הלוקיישן , השעות ועונת הצילום חשובים עבור ההרה.

דבר אחר שחשוב להכיר בעת ביצוע צילומי הריון בטבע הינו כי יש באפשרותנו לערב את המשפחה שתהיה סביבנו בכל עת הצילומים. למשל, לא רק האשה ההריונית תהיה במרכז האירוע, אלא גם בעלה, הילדים באם ישנם, ואף המשפחה המורחבת אם נרצה זאת. את הדברים הללו גם רצוי לציין מבעוד מועד כך שהתכנון של יום הצילום יהיה בהתאם. אם מדובר על הטבע- הוספת כסאות למשפחה שתצטרף אלינו, או אביזרים לילדים המצולמים גם כן יוסיפו אור ועניין לתמונות העתידיות שנצפה בהן אח״כ.

בסיכומו של דבר, צילומי הריון בטבע הינם צילומים חשובים לתיעוד רגע מיוחד בחיי האישה ההרה. היכולת של הצלם או הצלמת להנציח את האישה ההריונית העומדת אל מול המצלמה – הינה דבר מרכזי שיהווה את ההצלחה של אותו תיעוד. מכיוון שאנו נרצה לקבל זכרונות בדמות תמונות איכותיות חשוב לאתר את הגורם הנכון לשם כך ולא נתפשר על איכותו ומקצועיותו הרבה. אם נשכיל לעשות זאת הרי שתקופת ההריון תזכר לנו כדבר קסום ומופלא ולמרות שלא תחזור לעיתים קרובות – תמיד נוכל להיות בתוך פרק הזמן הזה דרך עדשת המצלמה שתיעדה אותנו...10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול