חיפוש

צילומי הריון

עודכן: 22 בינו׳


זוגות אשר נישאו זה עתה, לרוב יתכוננו לעבר 'הצעד הבא' בחייהם וזאת על מנת להרחיב את המשפחה החדשה... משהגיע הרגע בו בני הזוג מצפים לילדם, מתחילה לרוב התרגשות גדולה אל עבר העתיד לבוא וכפועל יוצא הצורך לתעד את הרגע רק הולך ומתגבר. צילומי הריון הינם חלק בלתי נפרד כיום מתהליכי ההריון הקיימים אשר מגיעים בכדי לשמר את הרגעים המרגשים ואת הציפיה לקראת התינוק/ת שבדרך. תיעוד הרגע המוחשי אך הכל-כך רגשי בנוסף, ישאיר לאותם זוגות מזכרת נהדרת אותה גם הילד יוכל לחוות בעתיד הקרוב והרחוק כאחד. לפיכך, מי שמחפש אחר צילומי הריון רצוי שיבצע זאת בזמן הנכון עבורו. (שהרי משך התקופה בה ניתן לצלם משתנה מאם לאם).האם ניתן לבצע צילומי הריון בכל תקופה בשנה ?

ככלל, אין מניעה לקיים צילום הריון כל שהוא, בכל עונה או תקופה בשנה. אולם, יש לזכור שהמיקום של יום הצילומים מושפע גם מתנאים חיצוניים. כלומר, צילומי הריון בטבע שיבוצעו ביום קיץ חם, עלולים להסב חוסר נעימות לאשה ההריונית, וכך גם בימי חורף קרירים או גשומים. נכון שלעיתים דרוש מעט מזל להצטלם בתנאי מזג-אוויר אידיאליים, אולם אם נקפיד לקבוע את הצילומים לעונות המעבר (סתיו/אביב) נגלה כי פרקי הזמן הינם המתאימים ביותר עבורנו ובטח עבור היולדת לעתיד. כמו כן, מי שאינו חפץ לקיים צילומי הריון בחוץ, יוכל לעשות זאת דווקא בתוך סטודיו בו יימצאו שלל האביזרים המתאימים להריונית המגיעה באותו היום. צלמים מקצועיים בעלי סטודיו מעניקים כיום חוויה יוצאת דופן במשך פרק זמן הזה ומשלבים מספר אביזרים אשר יחד משלימים את אלבום התמונות העתידי, ויוצרים מזכרות נפלאות לזוג שהגיע לתעד את עצמו.

בנקודה זו חשוב לומר כי קטגוריית צילום זאת איננה רק עבור היולדת העתידית. כיום גם המשפחה המורחבת (מעבר לבן הזוג עצמו) יכולה להגיע אף היא ולהינות מהחוויה יוצאת הדופן בכדי שגם בני המשפחה יהיו חלק בלתי נפרד מכל תמונה ותמונה שתתגלה לאחר מכן. אם כך, צילומי הריון אינם שונים מצילומי משפחות ומהווים חלק אינטגרלי אך יחד עם שותף קטנטן וחמוד שעתיד להצטרף למשפחה המצטלמת בקרוב מאוד.


דבר נוסף וחשוב לא פחות בהקשר זה הינו בדבר המחירים המוצעים כיום בשוק עבור צילומי הריון. כמו בכל תחום אחר, גם עולם זה רווי באנשי מקצוע המשתנים ברף-מקצעויותם בהתאם לכמה משתנים. כלקוחות, חשוב לזכור כי גם בשל העובדה שפרק הזמן הרלוונטי לצילום הריון הינו קצר יחסית ומתפרש במשך מספר חודשים בודדים -לא כדאי יהיה לנו לוותר על רכישת השירותים במחירים הוגנים ומשתלמים. בעת נקבל הצעת מחיר מוטב לוודא האם היא כוללת בתוכה את מה שתכננו, במועדים המתאימים לנו, וכמובן לא יזיק לבדוק אודות המלצות על אותו סטודיו לצילום שסיפק לנו את ההצעה הנוכחית. ככל שנשכיל לבצע את הבדיקות הללו וכמובן לאחר שהבנו היטב מתי והיכן נרצה להצטלם – הרי כי נזכה לצפות ברגעי קסם של תיעוד השתנות גופה של האם ושל ילדה העומד להיוולד בקרוב, באופן מקצועי ובלתי מתפשר. את צילומי ההריון ניתן לשלב עם צילומי ניו בורן בהנחה משתלמת.74 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול