חיפוש

צילומי גיל שנה בטבע

עודכן: 26 בפבר׳


ישנן תקופות מסוימות בהן ננצל את מזג האוויר כדי לבצע פעילויות מעניינות ביחד עם החברים והמשפחה הקרובה. חלק מאותם רגעים נשמח אף לתעד את האירוע על מנת שישמר לנו זיכרון מתוק לעתיד. הדבר נכון עוד יותר אם נציין מועדים כמו ימי הולדת ובפרט של הילדים שלנו.

לפיכך, שילוב של צילומי גיל שנה מיוחדים המבוצעים בחוץ במזג אוויר מושלם בשילוב של צלמת מקצועית, יותירו את אותם זכרונות מופלאים...


צילומי גיל שנה בטבע

מהי התקופה המומלצת לביצוע צילומי גיל שנה בטבע ?

באופן כללי נוכל לומר כי תקופות האביב והסתיו הינן המתאימות לצילומי חוץ עבור חגיגת יום הולדת לגיל שנה. אך לא רק – דווקא תקופות החורף בהן העננים נראים בצורות מגוונות, או בערבי הקיץ בשקיעות המהממות, יכולות להתאים גם עבור צילומי גיל שנה בטבע. חשוב לזכור תמיד להתייעץ עם הגורם המקצועי עמו נבצע את הצילומים כדי שיאשר את המועד מבחינת מזג האוויר הצפוי. (במידה וישנן רוחות, עתיד לרדת גשם וכו'). בנוסף לכך ניתן תמיד לשנות ולהחליט על המיקום בו יתקיימו הצילומים כמו למשל צילומי גיל שנה בים, בו תהיה לנו תפאורה ספציפית ומושלמת למי שיחפוץ בכך, ועוד שלל אתרים לבחירתנו.

כמו כן, סביר להניח כי בעולם הצילומים המחירים עבור צילום גיל שנה בטבע משתנה ונע במנעד מחירים מסוים. עלינו לזכור את מטרת המאורע אותו אנו עומדים לחוות. כלומר, האם נרצה להצטלם כל המשפחה המורחבת בנוסף לתינוק/ת החוגגים? או שמא רק בעל השמחה יהיה זה שיבצע צילומי גיל שנה בטבע? בנוסף, האם ישולבו עזרים או אביזרים ספציפיים באותו היום? האם עלינו להביא אותם או הסטודיו המבצע ידאג למלא את החסר בכל מה שנדרש?

שאלות אלו ואחרות עולות לרוב טרם כל ביצוע צילומי גיל שנה בטבע, ואנו נהיה אלו האחראים להבין את המטרות לשמן נגיע כדי לאמוד את המחיר המשתלם ביותר. ברגע שנעשה זאת נוכל לאתר את סטודיו הצילום הנכון, שיביא 100% הצלחה בדבר התמונות אליהן אנו רוצים להגיע ולצפות בהן לאחר מכן. איתור בעלי המקצוע השונים דרך אתרי האינטרנט יסייע לנו להכיר אותם, ללמוד על העבודות הקודמות שביצעו בדבר צילומי גיל שנה ולקבל את ההחלטה המושכלת המתאימה לנו.

אם נרצה לסכם נוכל לומר כי צילומי גיל שנה בטבע נחשבים למגוונים מאוד ביחס לאזור יום הצילום המיועד, המחירים המשתנים ואיכות התמונות שצולמו. אנו כלקוחות אשר יגיעו לחוויה זאת, יכולים לבחור את הנ"ל ולהביא לידי סיפוק את התמונות והרגעים המושלמים מיום ההולדת הראשון של הילד או הילדה שלנו.9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול