חיפוש

צילומי גיל שנה

עודכן: 22 בינו׳


כל הורה טרי ודאי מכיר את התחושה בה כמעט כל פעולה חדשה שהילד/ה שלו עשו, תזכה לתשומת לב רבה ולהתלהבות גדולה לא פחות... בחיי התינוקות הצעירים ישנם ציוני דרך אשר כל אחד מהם מרגש בכל פעם מחדש. כאשר הגיע הילד לגיל שנה, נרצה בוודאי לציין זאת באופן המקורי, הייחודי והמקצועי ביותר. אחת האפשרויות העומדות לפנינו בהיבט זה הינה לקיים צילומי גיל שנה, שישאירו לנו ולמשפחה טעם מתוק ובלתי נשכח של גיל מקסים זה. צילומי גיל שנה שיבוצעו כהלכה יעניקו מזכרת מופלאה למשך שנים רבות ועל כן כדאי יהיה לאתר את בעל המקצוע שיבצע אותם, בצורה יעילה ואיכותית.


תינוק בצילומי גיל שנה
צילומי גיל שנה

מה כדאי לנו לדעת כאשר נחפש צילומי גיל שנה עבור ילדנו ?

בכדי למצוא את הסטודיו של צילום גיל שנה המתאים לתינוק שלנו, נצטרך לשאול את עצמנו שאלות כגון: היכן נוכל לקיים את יום הצילום? האם בידינו רעיונות עבור אופן ניראות התמונות העתידיות? האם נרצה לשלב גם אותנו, ההורים הצעירים, במהלך זמן הצילומים? ועוד... שאלות מפתח אלו יגדירו כיצד תיראה התבנית של צילומי גיל שנה המתוכננים, ולשם כך יש לדעת לקראת מה אנו הולכים. לדוגמה, ישנם אנשים המעוניינים בצילומי גיל שנה מיוחדים, שיבוצעו במקומות ספציפיים שהוגדרו מראש. כמו למשל, צילומי גיל שנה בטבע, צילומים בים (בעונה), בחיק המשפחה המורחבת וכו'. בטרם הגענו למועד היום המיוחל, נוודא עם הצלם או הצלמת האם בכוחם לקיים צילום גיל שנה במקום בו נבקש לעשות זאת. כך נהיה בטוחים שנקבל את מה שנרצה להשיג באופן מקצועי ועל פי הבקשה שהוגדרה.


צילומי גיל שנה, מבוצעים לרוב יחד עם מזכרת נוספת (מלבד הצילומים עצמם), בלוקים מעץ עם הדפסות שונות של הצילומים, בוק תמונות או מגוון אפשרויות נוספות שנמצאות אצלי בגלריה שבסטודיו. בצורה זו נקבל מענה הוליסטי ושלם של זכרון מוחשי בדמות אלבום תמונות, לצד הצילומים שיישלחו אלינו באמצעים הדיגיטליים הקיימים כיום. יחד עם זאת, את הנ"ל יש לוודא עם עלויות הצילומים, על מנת לדעת מה תהיה העלות הסופית עבור צילום עם או בלי אלבום תמונות נלווה. נכון להיום קיימת תחרות רבה בעולם צילומי גיל שנה, כך שהדבר יבוא לטובתנו. כלומר, נוכל לבצע סקר שוק מקדים, זמן-מה טרם מועד הגיעו של התינוק לגיל השנה, כך שנקבל החלטה מושכלת מה אנו רוצים להשיג, כיצד והיכן נבצע זאת.

לסיכום, ניתן בהחלט לומר כי צילום גיל שנה של התינוק נחשב לדבר נפוץ ושכיח כיום. הורים המבקשים לזכור את התקופה המרגשת הזאת בה התינוק מתפתח ומגלה את עולמו- יכולים לעשות זאת בקלות וביעילות. כל שצריך יהיה רק לדעת לבחור את הצלם הנכון לנו, במחיר המשתלם והנכון, וכמובן במיקום אותו בחרנו מבעוד מועד. איתור הנ"ל בצורה מושכלת ועניינית יבטיח את אותה תזכורת נפלאה ונהדרת שתשאר איתנו למשך שנים ארוכות וכמובן תהיה מרתקת עבור אותו תינוק, כאשר יגדל ויציץ בעבודה המקצועית של צילום התיונוקות שנעשתה עבורו.


69 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול